فرماندار شهرستان ملکان:
امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
فرماندار شهرستان ملکان در دیدار با خانواده شهدا گفت: امنیت کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم، تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون ایثار جامعه ایثارگری می دانیم..
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از ملکان، جمعه 24 خرداد 1398  محمدباقر خانی فرماندار ملکان به همراه دیانتی رییس بنیاد و مسئول پایگاه روستای گدکلو با خانواده شهید دیدار و گفتگو کرد.
 
خانی با تأکید بر اینکه یاد ایثارگران عزیز همیشه و در همه حال باید در فضای جامعه جاری باشد گفت: تکریم ایثارگران، روح ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه می دارد و به گفته امام راحل خانواده های شهدا چشم و چراغ این ملت اند.

وی ادامه داد: خون پاک شهدای انقلاب اسلامی ایران را به ثمر رساند و وجه تمایز انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب های جهان امام و شهدا هستند.

وی افزود: امنیت کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم، تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون ایثار  جامعه ایثارگری می دانیم.

دیانتی نیز در این دیدار ضمن تجلیل از مقام ایثارگران و خانواده های شهدا گفت: زحمات و جانفشانی های شهدای انقلاب  اسلامی با هیچ چیز دیگر قابل جبران نیست  و وظیفه ماست که فرهنگ شهید و شهادت را به نسلهای آینده منتقل کنیم.
 
شایان ذکر است، شهید «سهراب شریفی» در تاریخ 31 تیر 1367  در منطقه نفت شهر بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسیده و «اروج ایمانی» آزاده و جانباز نیز در تاریخ 31 تیر 1367 در منطقه سومار مجروح و به اسارت دشمن درآمده است
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، ملکان، دیدار
کد مطلب: 292703