داخلی صفحه همدان خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان نهاوند:
اقتدار، عظمت و امنیت امروز ایران اسلامی حاصل ایثار و دلاورمردی های شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
خدارحمی رئیس بنیاد نهاوند در اولین جلسه کمیته ایثارو شهادت گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انگیزه‌ای خارج از بخشنامه‌های اداری می‌طلبد تا بتوانیم در نهادینه کردن این فرهنگ در سطح جامعه موفق باشیم.
 
به گزارش بنیاد نهاوند، در روز پنج شنبه 23خرداد  دومین جلسه کمیته  ایثار و شهادت در سالن جلسات فرمانداری نهاوند با حضور خدارحمی ریاست و دیگر کارکنان بنیاد به عنوان دبیر کمیته ایثار و شهادت در شهرستان ،امام جمعه ی نهاوند، جلالوند معاون فرماندار و سایر اعضای عضو این کمیته  برگزار گردید.
در این جلسه جلالوند معاون سیاسی فرماندار نهاوند با بیان اینکه ما مدیون خون شهدا وایثارگری های خانواده های معزز ایشان هستیم ،  گفت : هویت هرکشور با شاخص های فرهنگی آن شناخته می شود و دفاع مقدس فرهنگ برتر ماست و بدون توجه به ارزش ها و فرهنگ مان نمی توانیم اقتدار کشورمان را حفظ کنیم و برای عملیاتی نمودن  و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرمان اعضای  شورای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.
در ادامه خدارحمی ریاست بنیاد نهاوند اظهار داشت: بدون تردید اقتدار، عظمت و امنیت امروز ایران اسلامی حاصل ایثار و دلاورمردی های شهدا و ایثارگران است.
وی بابیان اینکه: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس با اعمال و کردار خود ایثار را به نمایش همگان گذاشتند.
خدارحمی افزود: امروز نیز همه‌ی ما باید ابتدا رفتار و اعمال خود را به ایثار مزین کنیم و سپس به کارکنان اداره و دیگران اشاعه دهیم تا به این روش فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه ترویج یابد و برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انگیزه‌ای خارج از بخشنامه‌های اداری می‌طلبد تا بتوانیم در نهادینه کردن این فرهنگ در سطح جامعه موفق باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292721