فرماندار ملارد:
رشد ۲ و نیم برابری سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران در ملارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵
فرماندار ملارد از رشد ۲ و نیم برابری سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران در این شهرستان خبر داد.
رشد ۲ و نیم برابری سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران در ملارد
 
 به گزارش "ایثار"؛ حسین توکلی کجانی در جمع اعضای شورای مشورتی ایثارگران این شهرستان از وجود رویکرد مناسب در رسیدگی به خواسته‌ها، مطالبات و امورات خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و نهادهایی که در خدمت این بزرگواران هستند وظیفه خود را انجام داده و برای زنده نگهداشتن و انتقال ارزش‌ها و خاطرات ۸ سال دفاع مقدس به نسل‌های آینده تلاش می‌کنند.
وی بیان کرد: در نیمه دوم سال گذشته، سرکشی و دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران شهرستان ملارد افزایش دو و نیم برابری داشته که نشان از توجه و اهتمام مسئولان و مدیران این شهرستان در رسیدگی به این قشر معظم از جامعه دارد.
فرماندار ملارد به‌ضرورت داشتن طرح‌ها و ایده‌های جدید در پرداختن به مسائل ایثارگران به‌ویژه ارزش بخشیدن به ازخودگذشتگی، فداکاری و رشادت آن‌ها باهدف ماندگار کردن ارزش‌های دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: همه دستگاه‌های متولی و فرهنگی، برنامه‌های خود را به‌صورت قابل‌اجرا و هماهنگ ارائه نمایند تا این مهم همانند گذشته به‌خوبی تداوم داشته باشد.
توکلی کجانی بر تمهیدات برگزاری یادواره شهدای شهرستان، تداوم بازدیدهای هفتگی با خانواده معظم شهدا، برگزاری ملاقات مردمی مسئولان شهرستان با خانواده معظم شهدا در گلزارهای شهدا و تشکیل کارگروه پیگیری و اجرای برنامه‌های سوم خرداد از دیگر موضوعاتی بود که بر آن‌ها تأکید کرد.
همچنین در این جلسه گزارشی از اقدامات سال گذشته این شورا ارائه و پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای برگزاری ویژه‌برنامه‌های روز جانباز و روز پاسدار در سطح شهرستان ملارد مطرح و پیرامون آن‌ها رایزنی صورت گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292775