جانشینمعاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران:
بیش از ۲ هزار خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان‌های تهران از خدمات ورزشی و اردوی بهره‌مند می‌شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸
جانشین معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران از برگزاری خدماتی و ورزشی برای بیش از ۲ هزار خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان‌های تهران خبر داد.
بیش از ۲ هزار خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان‌های تهران از خدمات ورزشی و اردوی بهره‌مند می‌شوند
 
محمدرضا وکیلی چین معاون فرهنگی و امور اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار "ایثار"؛ با اشاره به لزوم افزایش سطح نشاط در میان خانواده شهدا اظهار داشت: در راستای تکریم جامعه ایثارگری شهرستان‌های استان تهران بیش از ۲ هزار خانواده شاهد و ایثارگر از خدمات ورزشی و اردوی بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره‌مند می‌شوند.
وی ادامه داد: در آستانه فرارسیدن فصل تابستان برنامه‌های تفریحی اردوی و ورزشی مختلفی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر در نظر داریم که از بین آن می‌توان به اعزام به مشهد مقدس، رامسر، اردبیل و غیره اشاره کرد که در حال پیگیری این برنامه‌ها هستیم.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران بیان کرد: برگزاری اردوهای فرهنگی، تفریحی و زیارتی نقش مؤثری در افزایش روحیه خانواده شهدا دارد ازاین‌رو در این زمینه تلاش می‌کنیم امکانات و شرایط مناسبی برای خانواده شهدا فراهم کنیم.
وکیلی چین در پایان خاطرنشان کرد: ما همواره مدیون ایثار و فداکاری خانواده شهدا و جانبازان هستیم و نباید در این زمینه از هیچ کوششی دریغ کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292778