​معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران:
دفتر مشاوره رایگان برای نخستین بار در بنیادشهیدپاکدشت افتتاح شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به‌ضرورت خدمت‌رسانی به خانواده شهدا آر افتتاح دفتر مشاوره رایگان برای نخستین بار در بنیادشهیدپاکدشت خبر داد.
دفتر مشاوره رایگان برای نخستین بار در بنیادشهیدپاکدشت افتتاح شد
 
 به گزارش "ایثار"؛ دفتر مشاوره پاکدشت با حضور عباسی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، نسرین هلال زاده رئیس اداره مددکاری و مشاوره بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن لزومی امام‌جمعه پاکدشت و جمعی از خانواده معظم شهدا در ساختمان بنیاد شهید برگزار شد که، خانواده شهدا با اعلام رضایت از برنامه‌های اجرایی توسط ریاست جدید بنیاد شهید خواهان یاری‌رسانی تهران برای اجرای دیگر برنامه‌های ایشان در شهرستان پاکدشت شدند.
عباسی در این مراسم با اشاره به لزوم خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: تمام مسئولان شهرستانی و استانی باید در راستای خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران تلاش کنند.
وی بیان کرد: افتتاح دفتر مشاوره رایگان قدم مثبتی در جهت خدمت‌رسانی مفید و مؤثر به خانواده شهدا و ایثارگران است که امید است به‌خوبی اجرایی شده و به الگویی برای سایر شهرستان‌ها نیز تبدیل شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: همه ما مدیون ایثار و فداکاری شهدا و جانبازان و صبر و بردباری خانواده‌های آن‌ها هستیم بنابراین درراه خدمت‌رسانی و کمک به این عزیزان نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم. انتهای پیام/
کد مطلب: 292780