​رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت:
افتتاح دفتر مشاوره گامی موثر در خدمت رسانی به خانواده شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت گفت: افتتاح دفتر مشاوره گامی موثر در خدمت رسانی به خانواده شهدا است و باید به درستی عملیاتی شود.
افتتاح دفتر مشاوره گامی موثر در خدمت رسانی به خانواده شهدا است
 
به گزارش "ایثار"، برای نخستین بار دفتر مشاوره رایگان در اداره بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن لزومی امام جمعه شهرستان، عباسی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، نسرین هلال زاده رئیس اداره مددکاری و مشاوره بنیاد شهید شهرستان های استان تهران، افتتاح شد.
مدنی در این مراسم با توجه به سرعت روزافزون تغییر در زندگی سنتی و پیشروی به سوی زندگی ماشینی، بهره گیری از مشاوران مجرب را لازمه زندگی امروز دانست و اظهار داشت: تحولات زیادی در بنیان های جوامع در اثر حرکت از دوران گذر از سنتی به سمت زندگی ماشینی و صنعتی در حال شکل گیری است برای حرکت در این مسیر باید با اصول آن آشنا شویم.
وی بیان کرد: در مرحله طلاقی این دو زندگی، آسیب های اجتماعی و روحی و روانی چون طلاق، اعتیاد، خودکشی، مشکلات تحصیلی، اختلافات خانوادگی، نارضایتی شغلی، اضطراب، افسردگی و... می تواند برای هرکسی پیش بیاید که می تواند محصول ناخوانده زندگی صنعتی دانست، برای رفع موارد مذکور می توان از مشاوره بهره مند شد، در واقع مشاوره یک علم است که می تواند ورود به زندگی صنعتی را آسانتر کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت افزود: جامعه امروز نیاز به واکسینه شدن در مقابل بیماری های عاطفی، رفتاری دارند؛ مشاوره دستیابی به سلامتی انجام بایدها و فاصله گرفتن از نبایدهاست و این نیاز توسط مشاوران قابل مرتفع شدن است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292782