​معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران:
معتمدین معین شهرستان‌های استان تهران بیش از ۴۰۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران داشتند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران با اشاره به لزوم خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: معتمدین معین شهرستان‌های استان تهران بیش از ۴۰۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران داشتند.
معتمدین معین شهرستان‌های استان تهران بیش از ۴۰۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران داشتند
 
 به گزارش "ایثار"؛ احمد عباسی معاون تعاون و امور اجتماعی شهرستان‌های استان تهران با اشاره به نقش معتمدین معین اظهار داشت: معتمدین معین شهرستان‌های استان تهران در راستای رفع مشکلات جامعه ایثارگری این استان در سه‌ماهه اول سال بیش از ۴۰۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران داشته است.
وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا نماد ایثار و فداکاری در جامعه هستند و همه ما وظیفه‌داریم با نگاهی ویژه به حل مسائل و مشکلات خانواده‌های آنان اقدام کنیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های تهران افزود: هدف از تشکیل شبکه‌های معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده از ظرفیت‌های جانبازان و ایثارگران جهت رفع مشکلات آن‌ها برای کمک به خودشان است و آن‌ها نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند.
عباسی با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده معظم شهدا توفیق بسیار ارزشمندی است خاطرنشان کرد: خدمت به جامعه ایثارگران اجروقرب خاصی دارد و اگر خدمتی هم انجام‌گرفته فقط ادای وظیفه است که در همین زمینه معتمدین معین شهرستان‌های استان تهران در راستای رفع مشکلات جامعه ایثارگری این استان در سه‌ماهه اول سال بیش از ۴۰۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران داشته است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292783