​مادر شهید "افخمی راد" به فرزند شهیدش پیوست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴
پس از سال‌ها انتظار، مادر شهید "افخمی راد" آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست.
​مادر شهید "افخمی راد" به فرزند شهیدش پیوست
 
 به گزارش "ایثار"؛ پس از سال‌ها فراغ و انتظار مادر شهید هشت سال دفاع مقدس شهرستان پاکدشت به فرزند شهیدش پیوست
به گزارش ایثار، پس از سال‌ها فراغ و انتظار مادر شهید "حسن افخمی راد" از شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان پاکدشت به فرزند شهیدش پیوست.
بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار بدین شرح است:
با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با سلام و درود بر شهیدان درراه خدا از کربلای حسینی تا کربلای خوزستان و با سلام و درود بر خانواده شهدا.
من به این ملت عزیز و شهیدپرور ایران وصیت می‌کنم که این امام امت، این پیر جماران را تنها نگذارند و راه این شهیدان را ادامه دهند، درسشان را بخوانند و بهترین راهی را که می‌خواهند ادامه دهند درس خواندن است، من از این برادران بسیج می‌خواهم که این مدرسه عشق را پر نگه‌دارند تا چشم دشمنان اسلام کور و خار باشد.
ای مادر عزیز و پدر مهربانم از شما می‌خواهم که پشت سر من گریه نکنید و اگر شهید شدم مرا توی ده امام خاک کنید و به خاطر امام و دفاع از خون حسین ویارانش و به خاطر خون حسین ویارانش و به خاطر شهیدان درراه خدا مثل اصغر محمدی‌ها و چراغی‌ها و حسین فهمیده‌ها من به جبهه می‌روم.
ما باید مثل حسین در جنگ وارد شویم و مثل حسین به شهادت برسیم. ای مادر عزیزم راه خمینی باشد سعادت، با این شعار، ایمان، جهاد، شهادت باشد که رزمندگان اسلام کربلا را بگیرند و نماز جماعت بخوانیم؛ من در اینجا وصیتم را تمام می‌کنم به امید پیروزی رزمندگان اسلام و طول عمر رهبر کبیر انقلاب.
هیچ قطره‌ای در مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره خونی که درراه خدا ریخته شود بهتر نیست.
بارالها! قدرتی عنایت فرما و لطفی بفرما تا در آخرین لحظات عمر نام تو را بر زبان داشته باشم، خداوندا بزرگی‌ای بر من عنایت فرما تا بتوانم جانم را نثار اسلام کنم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292784