​برپایی غرفه نمایشگاهی ایثار و شهادت در فارسان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳
در راستای ترویج و نشر فرھنگ ایثار و شھادت، در همایش بزرگ شهر فارسان غرفه نمایشگاهی توسط بنیاد این شهرستان برپا شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: غرفه نمایشگاهی ایثار و شهادت در همایش بزرگ شهر فارسان توسط بنیاد این شهرستان برپا شد.
در راستای ترویج و نشر فرھنگ ایثار و شھادت با ھماھنگی بعمل آمد با سـتاد برگزاری ھمایش، غرفه ایثار و شھا دت در ورودی محل مراسم توسط بنیاد شھرستان فارسان دایر که مورد بازدید و استقبال مدعوین همایش خانواده‌های معظم شاھد و ایثارگر قرار گرفت.
این با حضور مسـئولین، خـانواده معظم شاھـد و ایثـار گر و اقشار مختلف مردم بر گزار و از خانواده‌های معظم سـرداران و فرماندھان شهید این شھر تجلیل بعمل آمد.
بیوگرافی (جغرافیایی و ایثارگری): شهر فارسان در 35 کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیـاری واقع‌شده است، مردم این شهر در دواران مبـارزه بـا حکومت طاغوت در پشتیبانی از نهضت حضـرت امام خمینی (ره) نقش فعال داشـتند.
 ویژگی فارسان تقدیم تنها شـهید 12 بهمن سـال 57 در کشور، شـھید کربلایی قربانعلی داوودی است که ھمزمان با ورود حضـرت امام به میهن به دست عوامـل و مزدوران رژیم طـاغوت به شهادت رسـید.
 جوانـان غیـور شهر فارسـان در دوارن دفـاع مقـدس ازخود رشادتھا آفریدند که بیش از 90 تن آنان به درجه رفیع شـھادت نائل شدند.
سرداران شھید عبدالصمد امیریان، داریوش مالکی و فرماندھان شھید بھرام بھرامی، ھیبت الله باسـتان، حسین و سلیمان اسلامی زبان زد خاص و عام است.
مقبره و مزار مطھر 6 شھید گمنام محل زیارتگاه مردم شـریف شـھر و شھرسـتان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292843
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...