رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف:
دیدار با خانواده معزز شهدا موجب ایجاد روحیه کار مضاعف و تلاش بیشتر در انسان می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
دیدار با خانواده معزز شهدا موجب ایجاد روحیه کار مضاعف و تلاش بیشتر در انسان می شود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون فرماندار، رئیس جهاد کشاورزی و همچنین جمعی دیگر از مسئولین شهرستان خوسف، همزمان با هفته جهاد کشاورزی با تعدادی از خانواده شهدای کشاورز دیدار و تفقد به عمل آمد.
حجت الاسلام ابراهیم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف در این دیدارها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، گفت: دیدار با خانواده معزز شهدا باعث ایجاد روحیه کار مضاعف و تلاش بیشتر در انسان می شود و ما ضمن ادای احترام و حضور در خانه والدین شهدا از برکات معنوی خانواده شهید استفاده نموده و برای خود ره توشه معنوی کار و تلاش مضاعف را به امانت میبرم.
وی افزود: وظیفه همه مسئولین خدمات رسانی و تعظیم به بازماندگان و تکریم شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام این مجاهدان راه الهی می باشد.
ابراهیم زاده ضمن تاکید بر اشاعه سبک زندگی و فرهنگ شهدا گفت: مسئولان و مردم و قشرهای مختلف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده را به طور جدی در برنامه کار و زندگی خود قرار دهند.
همچنین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف در پایان از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوسف به دلیل توجه ویژه به خاندان معزز شهدا تشکر و قدردانی نمود.
کد مطلب: 292906