رسالت امروز بنیاد پاسداری از خون شهدا و خدمت خالصانه به ایثارگران است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
مدیرکل بنیاد استان البرز تأکید کرد: رسالت امروز بنیاد پاسداری از خون شهدا و خدمت خالصانه به ایثارگران است. ما امروز هرچه داریم از برکت خون شهدا و مجاهدت‌های ایثارگران است و اگر در وظیفه خود کوتاهی کنیم مدیون خون شهدا خواهیم بود.
رسالت امروز بنیاد پاسداری از خون شهدا و خدمت خالصانه به ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد بعد از ظهر دیروز 25 خرداد ماه در نشست شورای اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که با حضور معاونان و روسای ادارات در محل سالن جلسات برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران تأکید کرد: رسالت امروز بنیاد پاسداری از خون شهدا و خدمت خالصانه به ایثارگران است. ما امروز هرچه داریم از برکت خون شهدا و مجاهدت‌های ایثارگران است و اگر در وظیفه خود کوتاهی کنیم مدیون خون شهدا خواهیم بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امروز باید در مسیر شهدا و در ادامه راه آنان قدم برداشته و فرهنگ ایثار و شهادت را بسط گسترش دهیم
وی در پایان تأکید کرد: امروز خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همچون گذشته در صف اول مبارزه با دشمن قرار دارند، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند علاوه بر اینکه مبارزه با دشمن است پایه‌های انقلاب را مستحکم خواهد کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292918