آرامش حاکم بر کشور از برکت خون شهیدان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه آرامش حاکم بر کشور از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، گفت: راه شهادت همچنان باز است و هنوز می بینیم جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می کنند.
آرامش حاکم بر کشور از برکت خون شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده شهید والامقام «ابراهیم حاجیان»در شهرستان آستارا و عرض تسلیت درگذشت مادر بزرگوار شهید، اظهار کرد: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند و انقلاب با حضور آگاهانه آنان و رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.
پاکاری ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی‌ها را یک افتخار بزرگ دانست و گفت: شهدا و ایثارگران رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران می‌مانند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه آرامش حاکم بر کشور از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، گفت: راه شهادت همچنان باز است و هنوز می بینیم جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می کنند.
وی دیدار با خانواده های شهدا را موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا دانست و عنوان کرد: دیدار با والدین شهدا، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران تجلیل از صبر و ایثار ملتی قهرمان و ایستاده در پای ارزش های انقلاب اسلامی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292930