گلزارهای شهدا نماد تکریم و بزرگداشت شهدا هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گلزارهای مطهر شهدا را نماد تکریم و بزرگداشت مقام و منزلت شهدا خواند و اظهار داشت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص حفظ هویت معنوی مزارهای مطهر شهدا، در دستور کار این بنیاد در ساماندهی گلزارهای شهدا قرار دارد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در بازدید از گلزار مطهر شهدا شنب غازان تبریز گفت: شهدا مظهر اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی گلزارهای شهدا را نماد تکریم و بزرگداشت مقام و منزلت شهدا عنوان کرد و اظهار داشت: ساماندهی این مکان‌های مقدس در شأن شهدا والامقام، کمترین کار در مقابل ایثار و فداکاری بزرگ آنان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بابیان اینکه حضور در گلزارهای مطهر شهدا روحیه ایثار و شهادت‌طلبی را در جامعه زنده نگه می‌دارد تصریح کرد: سیره و منش شهدا بهترین الگو برای جوانان و نوجوانان است.
پورحسن تأکید کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص حفظ هویت معنوی مزارهای مطهر شهدا، در دستور کار این بنیاد در ساماندهی گلزارهای شهدا قرار دارد.
گفتنی است، عملیات اجرایی طرح ساماندهی گلزار مطهر شهدا «شنب غازان» تبریز با 51 مزار شهید، از اواخر سال 1396 با مشارکت شهرداری و سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر تبریز آغاز شده، و اکنون در مرحله مسقف سازی بوده و پیش بینی می شود تا پایان سال 1398 اجرای این طرح به پایان برسد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، بازدید، گلزار شهدا، شنب غازان، تبریز، مدیرکل
کد مطلب: 292976