داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهدای ما متعلق به ملت بزرگ ایران و اسلام ناب محمدی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اظهار داشت: شهدا متعلق به یک خانواده و قوم نیستند بلکه شهدای ما متعلق به ملت بزرگ ایران و اسلام ناب محمدی هستند.
شهدای ما متعلق به ملت بزرگ ایران و اسلام ناب محمدی هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در اولین سالگرد شهادت بسیجی مدافع حرم «سید رضا حسینی نوده» در مسجد جامع روستای نوده ملک گرگان در جمع اقشار مختلف مردم اظهار کرد: شهید حسینی نوده در جبهه مقاومت و لشگر زینبیون یک نیروی متخصص و یک رزمنده شجاع در مقابل بزرگ‌ترین دشمن اهل‌بیت علیهم‌السلام بود.
وی در ادامه افزود: شهدا متعلق به یک خانواده و قوم نیستند بلکه شهدای ما متعلق به ملت بزرگ ایران و اسلام ناب محمدی هستند که برای ادای دین و تکلیف و برای پیش برندگی و پیش‌روندگی نظام اسلامی از جان خود مایه گذاشتند.
معروفی مراسم این شهید را مراسم فتوحات نظام اسلامی و بزرگی و عزت و شرف ملت اسلامی تلقی کرد و گفت: اگر دارای بازدارندگی بزرگ در مقابل ابرقدرت‌های استکبار هستیم به‌واسطه مجاهدت‌هایی است که این رزمندگان کردند و کار بزرگ آن‌ها (مدافعان حرم) ملت ما را با همه ملل دنیا متمایز کرد.
فرمانده سپاه نینوا با اشاره به دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب به‌واسطه این بازدارندگی که امروز مدافعان حرم و رزمندگان جبهه مقاومت ایجاد کرده‌اند پیام ترامپ را تحویل نگرفت و نخست‌وزیر ژاپن پیام مقاومت را به‌خوبی دریافت کرد.
وی اضافه کرد: اگر حسینی‌ها دشمن را زمین‌گیر نمی‌کردند و غده سرطانی داعش را نمی‌کندند بایستی در همدان با دشمن درگیر می‌بودیم و این یعنی مقاومت و شما در دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب موضع اقتدار و مفهوم مقاومت را دیدید.
سردار معروفی خاطرنشان کرد: عزت و شرف ما در مفهوم مقاومت است، آنچه به ما عزت داد مقاومت است و دشمن برای اینکه خط مقاومت را بزند و برای رژیم صهیونیستی مصونیت ایجاد کنددست به هر کاری میزند و یک نمونه آن همین طرح معامله قرن است که البته ملت ما و ملت‌های مسلمان دنیا در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان خط بطلان بر آن کشیدند.
وی همچنین اذعان کرد: کشور‌های مرتجع عرب، عربستان، اردن، بحرین و مصر به فلسطین دارند خیانت می‌کنند و خیانتی بالاتر از این به جهان اسلام نیست و دراین‌بین عربستان بیشترین خیانت را به جهان اسلام کرد.
وی داشتن رهبری با حکمت برای ایران اسلامی یک موهبت خواند و گفت: اگر برای انقلاب اسلامی فهرست تهیه کنیم باید ساعت‌ها از بزرگی و افتخارات آن صحبت کنیم، اما اگر یک خروجی مهم در این نظام باشد همان ولایت است که ما در این موضوع برد کرده‌ایم، زیرا هم امام خمینی (ره) و هم امام خامنه‌ای با حکمت و مصلحت نظام اسلامی را هدایت کردند و هرکس دستش در دست رهبری است بزرگ است.
فرمانده سپاه نینوا با اشاره به دو مؤلفه دیگر نظام اسلامی که آن را نسبت به سایر ملل متمایز می‌کند ابراز داشت: آرمان ما حکومت امیرالمؤمنین علیه‌السلام است و فرهنگ ناب محمدی و ظلم‌ستیزی و عزت دادن به مردم و سومین مؤلفه مردمان و ملت بزرگ است و هوشمندی ایران است که از بدو پیروزی به پیروی از ولی خود قیام کردند و در جنگ هشت‌ساله، مسائل هسته‌ای و ... خوش درخشیدند.
سردار معروفی در پایان اذعان کرد: دشمن شعار می‌دهد، پیغام می‌دهد، پتروشیمی را تحریم می‌کند وعده‌ای هم فریاد مذاکره می‌دهند، این‌ها مفهومش از بین بردن مقاومت است و اگر مقاومت ملت ایران از بین برود دیگر هیچ ملتی در دنیا نمی‌تواند در برابر استکبار قد علم کند.
انتهای پیام/
 


 
کد مطلب: 293008