خدمت به خانواده‌های شهدا ارج نهادن به مقام و منزلت شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، ادای دین به آنان و زمینه‌ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد و معاونین ستادی با حضور بیش از 50 ایثارگر و خانواده‌های آنان در دفتر مدیرکل برگزار شد.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در حاشیه این ملاقات عمومی گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، ادای دین به آنان و زمینه‌ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا است.
نجفی بابیان این‌که هدف والا و پرارزش شهدا ایثار و مجاهدت درراه خدا بود، افزود: یکی از ابزارهای توسل و تقرب به پروردگار، توجه به خانواده مطهر شهدا است.

فریبرز نجفی خاطرنشان کرد: شهدا، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوارشان خورشید تابان و گرما بخشی هستند که جامعه اطراف را از نعمت خود سیراب می‌کنند و ما نیز لازم است با خدمت‌رسانی به این عزیزان از این چشمه جوشان صبر و استقامت جرعه‌ای برداریم تا هم در دنیا و هم در آخرت شفیع ما باشند.

وی با اشاره به اینکه شهیدان نعمت‌های خداوند بر ما هستند، تصریح کرد: باید همواره نگاه ما به خانواده شهیدان یک نگاه ویژه باشد زیرا آنان بهترین و عزیزترین خانواده خود را درراه نظام مقدس اسلامی و امنیت کشور تقدیم کردند.

 گفتنی است طی این ملاقات عمومی مشکلات جامعه هدف از قبیل مسائل مربوط به درمان، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی و اشتغال موردبررسی قرار گرفت و مساعدت‌های لازم انجام شد.
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 293040