شهدا زیباترین الگوی غیرت ایرانی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه شهدا زیباترین الگوی غیرت ایرانی هستند، گفت: شهدا در سخت ترین شرایط جنگ هرگز دست از مقاومت برنداشتند و این باید الگوی جوانان قرار بگیرد و از های هوی مزدوران که طبل تو خالی است نترسند.
شهدا زیباترین الگوی غیرت ایرانی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی یک شنبه 26 خرداد در دیدار با مادر شهیدان «عبدالهادی و مهدی صاحبی» و «محمد ابراهیم شریفی» و جانباز سرافراز 70 درصد «علی اکبر ظاهر پرستار» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد، ایثار و فداکاری شهدا در جامعه کمرنگ و به فراموشی سپرده شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: مهم ترین وظیفه والدین، تربیت فرزند صالح است که والدین شهدا نقش خود را در جامعه به نحو احسن ایفا کردند.
وی پایداری اسلام ناب محمدی(ص) را مهمترین هدف شهدا ذکر کرد و افزود : هزاران شهید خون خود را نثار کردند تا از کشور و ناموس خود دفاع کنند و اسلام ناب محمدی (ص)  را سینه به سینه به جوانان انتقال دهند.
حجت الاسلام معصومی خاطرنشان ساخت: علت بیزاری مردم ایران از منافقان به خاطر خیانت، وطن فروشی و ترور 17 هزار نفر در کشور است.
وی با بیان اینکه شهدا زیباترین الگوی غیرت ایرانی هستند، گفت: شهدا در سخت ترین شرایط جنگ هرگز دست از مقاومت برنداشتند و این باید الگوی جوانان قرار بگیرد و از های هوی مزدوران که طبل تو خالی است نترسند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این دیدار ضمن بررسی روند درمانی فرزند شهید محمد ابراهیم شریفی ادامه داد: همه مسوولان و مردم باید در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رفع مشکلات جامعه ایثارگران تلاش  کنند.
برادران شهید عبد الهادی و مهدی‌ صاحبی در سال 1346 و 1341 و سردار شهید حاج محمد ابراهیم شریفی در سال 1321 در تربت جام چشم به جهان گشودند و در چهارم اسفند 1362، سوم آبان 1361 و 23 دی 1365 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است پرونده سه هزار و 953 شهید، هشت هزار و 468 جانباز و 470 آزاده تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو مشهد است.

بسیج باید برای سرافرازی مردم ایران اسلامی تمام تلاش خود را انجام دهد
حسين معصومی يكشنبه 26 خرداد در دیدار با سید جواد کمالی مسوول بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: ما بسيج را زمانی شكل می دهيم كه شخصيت فرد شكل گرفته است. امروز بايد تلاش كرد تا جوانان وارد بسيج شوند تا از لحاظ فكری و جسمی آماده باشند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی، افزود: ما امروز بايد امين مردم باشيم و بسيج می تواند اين كار را انجام دهد. بسيج می تواند با برقراری ارتباطی محكم ميان تمام نهادها و ارگان‌ها ارتباط دهنده باشد كه ثمره آن حفاظت از مردم و در نتيجه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران است. 
وی ادامه داد: ما بايد امروز با شرايط موجود كمترين هزينه و بيشترين بهره‌برداری را داشته باشيم و تلاش و وحدت ما باعث پيشرفت و بقای نظام می شود.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی در پایان خاطرنشان كرد: بسيج بايد بتواند در مسائل مختلف و در قالب تعريف شده وارد شود تا بتواند برای سرافرازی مردم ايران اسلامی تمام تلاش خود را به كار گيرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293112