ارتقای سلامتی جامعه ایثارگری از اولویت‌های اساسی بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان بنیاد، ارتقای میزان سلامتی جامعه ایثارگری از اولویت های اساسی محسوب می‌شود.
ارتقای سلامتی جامعه ایثارگری از اولویت‌های اساسی بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، در راستای رسیدگی به امور درمانی ایثارگران عزیز، میر صادقی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به همراه رییس بنیاد نکا و همکاران درمان شهرستان با خانواده جانباز «رضایی»، والدین شهید گرانقدر مدافع حرم «سالخورده»، پدر شهید «معظم عباسی»، والدین شهید والامقام «رضایی»، جانباز «فاطمه سالمیان» و فرزندش، همسر و فرزند شهید گرانقدر «احمد حیدری» دیدار کرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران پس از عیادت از این عزیزان طی گفتگویی اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان بنیاد، ارتقای میزان سلامتی جامعه ایثارگری از اولویت های اساسی محسوب می شود.
میر صادقی با اشاره به ویزیت و معاینه ایثارگران پر خطر در منازل این عزیزان گفت: پیگیری مراحل درمانی و رفع نگرانی آنان در امر درمان، وظیفه اصلی معاونت بهداشت و درمان است.
وی افزود: برای ایثارگران عزیزی که نیاز به مراقبت های درمانی ویژه دارند هماهنگی های لازم با بیمارستانهای دولتی و طرف قرار داد در استان جهت رفاه حال بیشتر این قشر معزز صورت گرفته است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران تصریح کرد: نگاه ما در حوزه بهداشت و درمان بنیاد، ارائه خدمات درمانی به بهترین شکل ممکن است. در این دیدارها، علاوه بر مسائل درمانی، موضوع تجهیزات پزشکی، نحوه بستری و بیمه این عزیزان بررسی های لازم صورت گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293209