شهدا تمام داشته‌هایشان را برای دفاع از کیان نظام اسلامی فدا کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: شهدا هر آنچه داشتند را در راستای دفاع از کیان نظام اسلامی فدا کردند و امروز فرزندانشان در زمینه های مختلف به ویژه زمینه علمی به مانند پدران شهیدشان به دنبال افتخارآفرینی برای کشور در دنیا هستند.
شهدا تمام داشته‌هایشان را برای دفاع از کیان نظام اسلامی فدا کردند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان روز یکشنبه 26 خردادماه سال جاری به همراه جواد پور امین رییس بنیاد شهرستان کرمانشاه با چهار خانواده شاهد و ایثارگر کرمانشاهی دیدار کرد.
حجت‌ الاسلام عسگری با اشاره به زحمات و فداکاری‌های همسران شهدا گفت: همسران شهدا با کار زینبی خود، فرزندانی را تحویل اجتماع داده‌اند که مایه مباهات شهدا باشند، شهدایی که فخر جامعه ایران اسلامی هستند.
مدیرکل بنیاد استان بیان کرد: شهدا هر آنچه داشتند را در راستای دفاع از کیان نظام اسلامی فدا کردند و  امروز فرزندانشان در زمینه های مختلف به ویژه زمینه علمی به مانند پدران شهیدشان به دنبال افتخارآفرینی برای کشور در دنیا هستند.
وی در ادامه با بیان اینکه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با صبوری و استقامت خود ادامه‌دهنده راه شهدا هستند گفت: خانواده‌های معظم شهدا با مدیریت صحیح خود در جامعه اسلامی تبدیل به الگوهایی بسیار مناسبی برای همگان شده‌اند و این کار آنان کمتر از کار شهیدان نشان نیست.
حجت‌ الاسلام عسگری در پایان خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا، پرچم‌داران عظمت و عزت شهیدان و بهترین سفیران برای معرفی واژه ایثار و شهادت به جامعه ایران و دنیا هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293214