نگاه کارکنان بنیاد باید جهادی و پرتلاش باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی گفت: نگاه ما بايد نگاهی جهادی و پر تلاش باشد تا با شور و هيجان كار كنيم. زمانی می توانیم به بهترین شکل خدمت کنیم که مهارت و تخصص کافی داشته باشیم.
نگاه کارکنان بنیاد باید جهادی و پرتلاش باشد
 
به گزارش «ايثار»، حجت‌الاسلام حسين معصومی سه‌شنبه 28 خرداد در نخستين سفر شهرستانی دور سوم، در جمع كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان درگز حضور یافت و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: در مجموعه بنیاد همه در تلاش هستیم تا در كنار یکدیگر اهداف مقدس شهدا را دنبال کنیم.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی افزود: كار در بنياد سخت است اما شيرينی و لذت خاصی نیز دارد و آن هم كمكی است كه شهدا به ما می كنند. شهدا هميشه يار و ياور ما بوده‌اند و بدانيد تا زمانی كه کارمند بنياد هستيد بسياری از خطرات به خاطر شهدا از ما دور خواهد شد.
وی تصريح كرد: با تلاش و برنامه‌ريزی برای اجرای برنامه‌های مختلف سعی كنيد از روزمرگی دوری كنيد و با اين كار علاوه بر ايجاد انگيزه در خود با توان و انرژی بيشتری خدمتگزار خانواده شهدا و ايثارگران باشيد. 
حجت الاسلام معصومی به ارتقا مهارت و تخصص اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: نگاه ما بايد نگاهی جهادی و پر تلاش باشد تا با شور و هيجان كار كنيم. زمانی می توانیم به بهترین شکل خدمت کنیم که مهارت و تخصص کافی داشته باشیم، تسلط به قوانین جامع ایثارگران مهمترین بخشی است که هر کارمند باید با آن آشنایی داشته باشد.
گفتنی است، شهرستان درگز 366 شهید، 760 جانباز و 35 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ایثارگران بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند
در راستای بررسی مشکلات اشتغال، مسکن، تسهیلات و خدمات درمانی، حجت الاسلام حسین معصومی دوشنبه 27 خرداد با 10 تن از خانواده های شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو مشهد دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در حاشیه این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خدمت و رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران که بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند جزو افتخارات ما به شمار می رود.
وی همچنین با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به جامعه هدف گفت: بخش اعظم مشکلات ایثارگران مربوط به سایر ادارات است که به دلیل عدم اجرای قوانین جامع ایثارگران است.
حجت الاسلام معصومی افزود: اشتغال جامعه ایثارگری خراسان رضوی مهمترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است و در این راستا تقریبا با اکثریت کارخانجات، شرکت ها و کارآفرینان برای ایجاد فرصت های شغلی بومی رایزنی شده است.
وی با بیان اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران کسانی هستند که هر خدمتی برای آنان انجام دهیم در برابر ایثارگری آنان ناچیز است افزود: معاونین بهداشت و درمان و تعاون در این دیدارها حضور دارند تا مشکلات ایثارگران به صورت دقیق و ریشه‌ای بررسی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293220