برگزاری هشتمین نشست شورای هماهنگی دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱
هشتمین نشست شورای هماهنگی و نظارت دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت روز سه‌شنبه 28 خردادماه در محل این دبیرخانه برگزار شد.
برگزاری هشتمین نشست شورای هماهنگی دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام سید احمد ابطحی مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در این نشست با بیان اینکه ایثار و ایثارگری منحصر به دفاع مقدس و جبهه‌های نبرد نیست، گفت: ایثارگری عنصری است که ملت ما می‌تواند با استفاده از آن در تمام مشکلات و بحران‌ها به موفقیت برسد.
وی ادامه داد: شهید حججی و شهید حججی‌ها ایثارگری را خارج از صحنه نبرد و در اردوهای جهادی و در مناطق محروم آموخته بودند و در موقع لازم آن را به بهترین شکل به منصه ظهور رساندند.
مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با بیان اینکه بدون ایثار جامعه دچار مشکل می‌شود افزود: این ایثارگری باید در تمام عرصه‌ها و به‌خصوص در بین کارکنان و کارمندان دستگاه‌های دولتی که به شکل مستقیم به مردم خدمت ارائه می‌کنند جریان داشته باشد.
در ادامه این نشست مصوبات دومین جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت که در تاریخ اول اسفندماه سال 1397 به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شده بود قرائت و تشریح شد.
همچنین پیشنهاداتی برای ارائه در سومین جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است این جلسه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان دستگاه‌های عضو در شورا برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293237