نشست کانون بازنشستگان بنیاد تهران بزرگ برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸
نشست هم اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و هیئت مدیره کانون بازنشستگان این بنیاد صبح امروز 28 خرداد 98 برگزار شد.
نشست کانون بازنشستگان بنیاد تهران بزرگ برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در این نشست با تاکید بر تکریم بازنشستگان و رفع دغدغه‌های آنان گفت: با وجود محدودیت‌های منابع مالی، کانون تا کنون فعالیت خوبی داشته است و با توجه به اهمیت رسیدگی به امور بازنشستگان انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی بیشتر و تلاش مسوولان در بنیاد بتوانیم در راستای رفاه و ارتباط موثر با بازنشستگان گام‌های موثری برداریم.
وی با اشاره به اختصاص مکان مناسب به کانون بازنشستگان بنیاد تهران بزرگ اظهار داشت: ارتباط با اعضا و نمایندگان کانون می‌تواند در تصمیم گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها راهگشا باشد و همچنین باعث تحول در فعالیت‌های کانون شود.
نصیری با بیان اینکه کارکنان بازنشسته سرمایه‌های بنیاد هستند، گفت: بازنشستگان در دوره‌های مختلف منشاء پویایی و حیات سازمان بوده‌اند و بدون شک همراهی و همفکری آنان در اعتلای سازمان موثر و سودمند خواهد بود.
مدیرکل بنیاد تهران با اشاره به مشکلات و دغدغه‌های همکاران بازنشسته افزود: برنامه‌ریزی‌ها باید با هدف و در راستای بسترسازی مناسب برای رفع مشکلات و اموری انجام شود که بازنشستگان با آن رو به رو هستند.
همسان سازی در ارائه خدمات به بازنشستگان، اختصاص فضای مناسب به کانون و ادغام کانون بازنشتگان تهران با ستاد از مسائلی بود که در این نشست درباره آن بحث و تبادل نظر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293286