داخلی صفحه ایلام خبر
 
ملت ایران همواره به وجود شهدا و ایثارگران افتخار می کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸
مدیرکل بنیاد ایلام اظهار داشت: ایثارگران، حماسه ساز جبهه‌های جنگ تحمیلی هستند و ملت ایران همواره به وجود شهدا و ایثارگران افتخار می کنند.
ملت ایران همواره به وجود شهدا و ایثارگران افتخار می کنند
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با حضور در دفتر معاون توسعه منابع انسانی استانداری ایلام با معروف بسطامی دیدار کرد.
اسدالله تولیده در این دیدار، اظهار داشت: ایثارگران، حماسه ساز جبهه‌های جنگ تحمیلی هستند و ملت ایران همواره به وجود شهدا و ایثارگران افتخار می کنند.
مدیرکل بنیاد ایلام ضمن تشریح جایگاه بنیاد و بیان گزارشی از اقدامات بنیاد در خدمت‌رسانی مطلوب به جامه هدف، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره وظیفه خود می داند تا رضایت حداکثری خانواده های شهدا و ایثارگران را به نمایندگی از نظام جلب کند.
معاون توسعه منابع انسانی استانداری ایلام در این دیدار با تاکید بر لزوم ضرورت تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از سوی مردم و مسئولین، افزود: تکریم ایثارگران در تمامی برخوردها، رفتارها و گفتارها با آنها باید مبتنی بر ارج نهادن به مقام انسان ها و سیره پیامبر اعظم(ص) صورت پذیرد.
معروف بسطامی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در پاسداری از ارزش‌های انقلاب، خاطر نشان کرد: همه مسئولین و مدیران باید تمام توان خویش را برای رفع دغدغه های خانواده های شهدا و ایثارگران به کار گیرند.
وی تصریح کرد: با همکاری و همدلی مدیران و مسئولان دستگاه های اجرائی در استان و تحقق کامل برنامه های بنیاد در جهت رفع مشکلات اساسی جامعه معزز شاهد و ایثارگر، بیش از پیش شاهد پیشبرد اهداف عالی نظام و بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان خواهیم بود و در این راه برای مدیریت جدید بنیاد ایلام آرزوی توفیق و سربلندی داریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293305