شورای مشورتی ایثارگران بازوی کمکی مدیران بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
فرماندار کلیبر در جلسه شورای مشورتی ایثارگران این شهرستان گفت: شورای مشورتی ایثارگران به‌عنوان بازوی مشورتی مدیران در امور ایثارگران باید پویاتر از همیشه، زمینه را برای حضور مؤثر ایثارگران توانمند در مجامع مختلف، مهیا نماید.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رسول خدابخش فرماندار کلیبر در جلسه شورای مشورتی ایثارگران این شهرستان گفت: شورای مشورتی ایثارگران به‌عنوان بازوی مشورتی مدیران در امور ایثارگران باید پویاتر از همیشه، زمینه را برای حضور مؤثر ایثارگران توانمند در مجامع مختلف، مهیا نماید.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت ایثارگران در جهت توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی در سطح جامعه، ادامه داد: باید همکاری ایثارگران با دستگاه‌های اجرایی تقویت شود.

خدابخش افزود: آن چیزی که باعث می‌شود این شورا به معنای واقعی کلمه شورای مشورتی در امور ایثارگران باشد این است که مسائل به‌خوبی تدوین و بررسی شود و طرح‌های مفید و پیشنهادهای سازنده از این شورا خارج شود و در اختیار مسئولین و مدیران قرار گیرد.

یادآوری می‌شود؛ شنبه ا تیر 1398 جلسه شورای مشورتی ایثارگران کلیبر با حضور فرماندار، مسئول حراست فرمانداری، رئیس بنیاد و اعضای شورای مشورتی ایثارگران در اتاق فرماندار این شهرستان برگزار شد.

گفتنی است: در ابتدای جلسه مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر گزارشی از مصوبات جلسهٔ قبل و عملکرد سه‌ماهه اول سال جاری ارائه داد.
انتهای پیام /

کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، جلسه ، شورای مشورتی ایثارگران
کد مطلب: 293674