خدمت به جانبازان اجر معنوی بسیاری دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در مراسم انتصاب رئیس جدید بیمارستان فوق تخصصی فجر تبریز گفت: خدمت به جانبازان اعصاب و روان همراه با نیاز به تخصص و بردباری زیاد، اجر معنوی بسیاری دارد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم انتصاب رئیس جدید بیمارستان فوق تخصصی فجر تبریز با اشاره به خدمات ارائه شده به جانبازان و ایثارگران بستری در این مرکز گفت: خدمت به جانبازان اعصاب و روان همراه با نیاز به تخصص و بردباری زیاد، اجر معنوی بسیاری دارد.
پور حسن با اشاره به اینکه برای موفقیت در هر کاری تخصص در کنار تعهد لازم و ضروری است، گفت: در مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و به خصوص در حوزه کار با مراجعین مراکز درمانی، همکاران با روحیه ایثارگری و صمیمیت در کنار جامعه ایثارگری و خانواده‌های محترمشان هستند تا تا تکریم این عزیزان قدردان ایثارشان باشند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این مراسم با قدردانی از تلاش و همکاری سعید کنعانی در زمان تصدی مدیریت این بیمارستان گفت: تلاش‌ها و تجربیات دکتر حسین فلاح در بیش از 15 سال خدمت در کسوت معاونت بهداشت و درمان بنیاد استان بسیار ارزشمند بوده و امیدواریم با توان بیشتر در جهت ارائه خدمات مناسب‌تر به جامعه ایثارگری استان و منطقه بیش از پیش موفق باشند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام یافته در تجهیز و توسعه ساختمان جدید این بیمارستان، از خدمات دست اندرکاران این مجموعه تشکر کرد و گفت: با توجه به امکانات تجمیع یافته در این مرکز می‌توان با تمهیدات مناسب، بیمارستان 36 تختخوابی را به 96 تخت خوابی گسترش داد.

اتمام پیام
کد مطلب: 293705