داخلی صفحه کرمان خبر
 
شکوهی نصب:
شهید بهشتی حقیقتاً یک گوهر درخشان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
رئیس دادگستری شهرستان جیرفت :شهید بهشتی حقیقتاً یک گوهر درخشان و از یاران مجاهد و برجسته حضرت امام (ره) چه در دوران مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی و چه در پیروزی انقلاب و از تاثیرگزارترین عناصر انقلاب اسلامی بود.
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 2 تیرماه 98 به مناسبت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت دکتر بهشتی، مراسم گلباران قبور  شهدای شهرستان جیرفت به همراهی  رئیس دادگستری  شهرستان، دادستان شهرستان  و کارکنان دادگستری، فرماندار  شهرستان و رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان جیرفت برگزار شد.
در حاشیه این مراسم  شکوهی نصب رئیس دادگستری شهرستان جیرفت  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اظهار داشت: شهید بهشتی حقیقتاً یک گوهر درخشان و از یاران مجاهد و برجسته حضرت امام (ره) چه در دوران مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی و چه در پیروزی انقلاب و از تاثیرگزارترین عناصر انقلاب اسلامی بود.
وی با اشاره به اینکه باید جامعه ما به ‌ویژه نسل جوان شناخت لازم را از این شهید بزرگوار پیدا کنند، افزود: هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی است که یاران و دوستان، شخصیت ایشان را معرفی و تبیین کنند و این شهید بزرگوار به‌عنوان یک الگوی سازنده معرفی شود.
در ادامه مراسم  باخانواده شهید محمد کردستانی و شهید  عنایت سالاري هوشمند ازشهداي قوه قضائیه دیدار ودلجویی شد.
انتهای پیام./

 
کد مطلب: 293790