مسوولان توفیق خدمت به مردم و نظام اسلامی را مدیون شهدا هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
استاندار خراسان رضوی با بیان این که توفیق سربازی برای خدمت به مردم و نظام اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم، گفت: امیدواریم بتوانیم خون شهدا را پاس داشته و با دعای خیر شما عزیزان عاقبت بخیر شویم و بتوانیم به وظایف خودمان عمل کنیم.
مسوولان توفیق خدمت به مردم و نظام اسلامی را مدیون شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، علیرضا رزم‌حسینی یک شنبه دوم تیرماه در جریان سفر به شهرستان بردسکن به دیدار والدین شهید «محمود اسلامی» رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: توفیق سربازی برای خدمت به مردم و نظام اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم و امیدواریم بتوانیم خون شهدا را پاس داشته و با دعای خیر شما عزیزان عاقبت بخیر شویم و بتوانیم به وظایف خودمان عمل کنیم.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اگر نقصی در کار امثال بنده وجود دارد، چشم پوشی کنید و مطمئن باشید که همه مدیران نیت خدمت‌رسانی به مردم را دارند.
استاندار خراسان رضوی در بدو ورود به بردسکن با حضور در گلزار شهدای «بهشت رضا(ع)» این شهرستان رفت و با اهدای شاخه‌های گل به مقام رفیع شهیدان ادای احترام کرد.
شهید محمود اسلامی سال 1365 در منطقه مهران به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است شهرستان بردسکن که 270 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد 290 شهید، 900 جانباز و 47 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293884