مدیران و کارکنان قضایی شهرستان بهمئی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰
به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیران و کارکنان قضایی شهرستان بهمئی با حضور در گلزار شهدای شهر لیکک، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از بهمئی ،صبح امروزبه مناسبت هفته قوه قضاییه مدیران و کارکنان قضایی شهرستان بهمئی  با حضور در گلزار شهدای شهر لیکک، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.حجت الله فروزی رئیس بنیاد شهرستان بهمئی در آئین گلباران مزار شهدابا بیان اینکه شهدا ناظر و شاهد بر رفتار و اعمال ما هستند، افزود: ما با شهیدان عهد می‌بندیم و اعلام می‌کنیم از در مسیری که آنان آغاز کردند و با تبعیت از فرمان امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را پیمودند، جدا نشویم و در این مسیر، ثابت‌قدم بمانیم.
وی با بیان اینکه حفظ نظام، ارزش‌ها و تبعیت از ولایت فقیه از توصیه‌های عمده شهدا به بازماندگان است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم و تلاش کنیم تا عامل به وصیت شهدا باشیم و فرهنگ باشیم.
حجت الاسلام سیدی رئیس دادگستری شهرستان بهمئی  نیز گفت: گلباران مزار شهدا و تجدید عهد و پیمان و بیعت با شهیدان، از بهترین و باارزش‌ترین کارها است.
وی افزود: شهدا، جان‌برکفانی بودند که با فدای جان خود، امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.
از یکم تا هفتم تیرماه بمناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر شهید بهشتی (ره) و جمعی از یاران انقلاب اسلامی به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.
پایان پیام
کلمات کليدی: هفته قوه قضائیه ، بهمئی،فروزی رئیس بنیاد شهرستان،بنیاد شهید،گلباران قبور شهدا
کد مطلب: 293896
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور