داخلی صفحه ایلام خبر
 
برنامه های سالروز آزادسازی مهران تشریح شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برنامه این بنیاد در سالروز گرامی داشت آزادسازی مهران را تشریح کرد.
برنامه های سالروز آزادسازی مهران تشریح شد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در سالروز گرامی داشت آزادسازی مهران را تشریح کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای عملیات کربلای یک، با اشاره به تشکیل جلسات ستاد بزرگداشت مراسم آزادسازی مهران، اظهار داشت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عملیات کربلای یک، غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا و جشن آزادسازی مهران در محل یادمان نقطه ایثار(قلاویزان) از مهمترین برنامه های بنیاد ایلام است که با مشارکت برخی نهادها در جهت گرامیداشت سالروز آزادسازی مهران برگزار خواهد شد.
وی با بیان هماهنگی های به عمل آمده با صدا و سیمای مرکز ایلام در خصوص پخش تیرز و زیرنویس تبلیغاتی با مضمون سالروز آزادسازی مهران و نیز پوشش برنامه های این روز، افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر، سخنرانی پیام آوران ایثار و قرائت وصیتنامه شهدا در مدارس و نیز تبلیغات محیطی در سطح شهر از دیگر اقدامات این بنیاد، در جهت برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه های سالروز آزادسازی مهران است.
دبیر شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان ایلام همچنین از هماهنگی با ستاد نماز جمعه، فرمانداری ها و ادارات در خصوص تجلیل از ایثارگران سطح استان خبر داد و تصریح کرد: بیان خاطرات در تریبون های مختلف از جمله نماز جمعه توسط جانبازان و همچنین سخنرانی روسای بنیاد شهرستان ها، پیش از خطبه های نمازجمعه نیز بخشی از این اقدامات است.
مدیر بنیاد ایلام بر ضرورت استفاده از بهینه از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها تاکید کرد و گفت: با توجه به گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی و حجم بالای مخاطبین آن، انعکاس مظلومیت های مردم شهر مهران در دوران دفاع مقدس از طریق خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و کانال های محلی و همچنین ارسال پیامک انبوه به جامعه هدف، با مضمون گرامی داشت سالروز آزادسازی مهران را از برنامه های بنیاد ایلام برشمرد.
اسدالله تولیده در ادامه به برگزاری مسابقات ورزشی اشاره کرد و افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با اداره کل ورزش و جوانان، مسابقات ورزشی در رشته های دارت، فوتسال و کاراته در بین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سراسر استان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 293968
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور