اجرای طرح پایش سلامت در شهرستان چابهار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
طرح پایش سلامت جانبازان 70 درصد در شهرستان چابهار انجام شد.
 
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان طرح پایش سلامت جانبازان معزز 70 درصد شهرستان چابهار با حضور دکتر حسین بر رییس شبکه بهداشت شهرستان چابهار  و رییس  و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار  و همچنین  رجایی  مدیر کل اسبق  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در منازل دو تن از جانبازان معزز 70 درصد چابهار  انجام شد .
رضایی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار ضمن خیر مقدم گفت: طرح پایش سلامت به صورت دوره ای برای جامعه هدف انجام می شود که در این دوره طرح پایش برای جانبازان معزز  70 درصد شهرستان صورت می گیرد که در این طرح به بررسی و وضعیت عمومی جانبازان معزز پرداخته می شود.
وی در دیدار از جانبازان 70 درصد شهرستان چابهار افزود: از آنجایی که که جانبازان ما یادگاران دفاع مقدس هستند و صلابت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی این عزیزان است دیدار و رسیدگی به این عزیزان افتخاری برزگ است .
در این طرح وضعیت سلامتی و روانی  دو تن از جانباز 70 درصد شهرستان چابهار درمنزل توسط دکتر حسین بر فرزند شهید معظم فیض محمد حسین بر که خود نیز فرزند شهید می باشند مورد بررسی و معاینه کلی قرار گرفتند.  
کد مطلب: 293983