دیدار با خانواده های شهدا ادای دین به ارزش های انقلاب است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
مدیرکل بنیاد گیلان دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیران، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
دیدار با خانواده های شهدا ادای دین به ارزش های انقلاب است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده‌های شهیدان «کریم بخش»، «حسینی» و «دوربین» در شهرستان بندرانزلی که با همراهی نماینده ولی فقیه در گیلان انجام شد، گفت: امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است که با حضور در جبهه های حق علیه باطل، اجازه ندادند که دشمن خدشه ای به امنیت و آرامش ملت وارد کند.
پاکاری دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیران، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت نباید از زندگی نسل‌های ما حذف شود، عنوان کرد: هر نسلی باید بداند این کشور در سال‌های بحرانی و خطرناک با جانفشانی شهدا و گذشت خانواده‌هایشان سربلند مانده است و این خصیصه باید به نسل‌های بعد منتقل شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293990