بنیاد باید مدافع حقوق ایثارگران در ادارات باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه بنیاد باید نظارت جدی بر اجرای قوانین جامع ایثارگران داشته و مدافع حقوق ایثارگران در ادارات باشد، گفت: خانواده های شهدا چشم امید ما هستند.
بنیاد باید مدافع حقوق ایثارگران در ادارات باشد
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر کنارودی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران جوین که دوم تیر ماه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: بزرگترین افتخار خادمان بنیاد، خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگرانی است که در زمره بهترین مخلقوقات خدا قرار دارند.
وی افزود: تعامل و همکاری دو سویه و ارتباط موثر بین ادارات شهرستان می تواند بسیاری از مشکلات و کمبودها را جبران  کند. حضور مسوولان در مراسم های ملی و مذهبی از جمله یادواره های شهدا دلگرمی خانواده های شهدا و ایثارگران را درپی خواهد داشت.
معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه بنیاد باید نظارت جدی بر اجرای قوانین جامع ایثارگران داشته و مدافع حقوق ایثارگران در ادارات باشد، گفت: خانواده‌های شهدا چشم امید ما هستند و با خدمات رسانی شایسته و مطلوب به این قشر باید وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم.
در این مراسم از خدمات چندین ساله حسین کلاته آقا محمدی رییس سابق بنیاد تقدیر و حمیدرضا نقابی به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جوین معرفی شد.
گفتنی است، شهرستان جوین که 300 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 241 شهید، 320 جانباز و 17 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293995