در جلسه شورای عشایر کلیبر یاد و خاطره شهدای عشایر گرامی داشته شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب و نظام اسلامی به حضور و فعالیت جامعهٔ عشایری افتخار می‌کند و تمامی مسئولین باید قدردان این جامعه عشایر که به فرموده حضرت امام خمینی (ره) عشایر ذخایر انقلاب‌اند باشند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، قلی اله قلی زاده نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عشایری گفت: جامعه تولیدکننده عشایر چه در بخش اقتصاد مقاومتی و چه در بخش امنیت کشور همواره حضور دارند و این جامعه تلاش‌گر میراث دار خون پاک تمامی شهیدان هستند.

وی ادامه داد: جامعه عشایری تأمین‌کننده امنیت غذایی مردم هستند و در طول دوران دفاع مقدس نیز به‌خوبی با ایثار و فداکاری از این انقلاب دفاع کردند.

وی افزود: انقلاب و نظام اسلامی به حضور و فعالیت جامعه عشایری افتخار می‌کند و تمامی مسئولین باید قدردان این جامعه عشایر که به فرموده حضرت امام خمینی (ره) عشایر ذخایر انقلاب‌اند باشند.

یادآوری می‌شود؛ شنبه 1 تیر 1398 جلسه شورای عشایری کلیبر با حضور نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل عشایر استان،فرماندار، بخشدار بخش مرکزی ، مسئولین این شهرستان، رئیس بنیاد، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران عشایر در ییلاق یارالجو از توابع بخش مرکزی کلیبر برگزار شد و از ایثارگران عشایر با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام /


 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، جلسه ، شورای عشایر ، ییلاق ، یارالجو
کد مطلب: 294010
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور