داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی از خانواده های شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
دیدار و سرکشی از خانواده های شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، در راستای طرح تکریم دیدار و دلجویی از خانواده های شاهد و ایثارگر روز یکشنبه 2 تیر ماه 98 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق اعمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از همسران شهدا حسن اعمی،صفر سلمانی و از پدران شهیدان اردشیر خاشعی جعفر زعیمی ، محمد صباحی و مادران شهیدان غلام مستاجری و عیسی اعمی در دهستان برنطین از توابع شهرستان رودان در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن در این دیدارها با عرض تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر ، دکتر آیت الله بهشتی و هفتاد و دوتن از یاران باوفای حضرت امام (ره) گفت : طرح سپاس به عنوان یکی از طرح های تحولی بنیاد اثرات و برکات خوبی را به همراه داشته است که مهمترین آن افزایش جایگاه و منزلت خدمت با توجه به مراجعه خادم به مخدوم در اجرای این طرح بوده است .
وی گفت :توفیق دیدار گروه های تخصصی کارکنان بنیاد شهید با خانواده ها در منزل و بررسی مسائل و مشکلات ایشان ، کسب و ارتقای روحیه خدمت در کارکنان ، اطلاع رسانی خدمات به جامعه هدف در دیدارها و نیز بررسی مسائل و مشکلات جسمی و روحی با نگاه مددکاری از دیگر اثرات این طرح است و امید است با رفع مشکلات و محدودیت های موجود و تخصصی شدن دیدارها و همکاری سایر دستگاه ها شاهد تعالی و پیشرفت این طرح در آینده باشیم .
این مقام مسئول اظهار داشت : خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده آنان را برای خود افتخار می دانیم چر که شما در راه رضای خدا و برای دفاع از کشور و مردم هستی و جان خود را در راه انقلاب و اسلام در طبق اخلاص قرار دادید .
پاکدامن خاطر نشان کرد : امروز اگر در دنیا از عظمت و عزت برخوردار هستیم به خاطر ایثار ،فداکاری ، ایستادگی و مقاومت همه کسانی که در صحنه و دوران دفاع مقدس حضور داشتند .
مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان تصریح کرد اگر در آن دوران در برابر شمن سر خم کرده و ایستادگی انجام نمی شد امروز چیزی از انقلاب و کشور باقی نمانده بود . لذا همه داشته هایمان در سایه دفاع مدس است .

در پایان این دیدارها با اهداء لوح و هدایایی از خانواده های معظم شهدا تقدیر بعمل آمد .


 
کد مطلب: 294020
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور