بنیاد نهادی ارزشی و خدمت در آن یک فرصت است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
مدیرکل بنیاد مازندران بنیاد را یک نهاد ارزشی دانست و اظهار داشت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان افضل ترین نهادها، یک فرصت است و باید قدر خودتان را بدانید چرا که مخاطب شما کسانی هستند که فرزندانشان و جسم خود را تقدیم نظام کردند.
بنیاد نهادی ارزشی و خدمت در آن یک فرصت است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی پیش از ظهر دوشنبه سوم تیر ماه در گردهمایی توجیهی آموزشی معاونان و کارشناسان بنیاد مازندران که در موسسه فرهنگی ایثار در ساری برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید گرانقدر استان گفت: خدامحوری و تقرب الهی مهمترین عامل جاودانگی و ماندگاری شهدا بود و همین امر موجب شد تا این عزیزان به بالاترین درجه کمال که فیض شهادت بود، نائل شوند.
وی بنیاد را یک نهاد ارزشی دانست و اظهار داشت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان افضل ترین نهادها، یک فرصت است و باید قدر خودتان را بدانید چرا که مخاطب شما کسانی هستند که فرزندانشان و جسم خود را تقدیم نظام کردند.
مظلومی تصریح کرد: دستگاهی که مراجعان آن چنین انسانهای شایسته و بزرگواری هستند نیازمند تلاش مضاعف، همت بلند و کوشش همکاران خدوم بنیاد است‌.
مدیرکل بنیاد مازندران آموزش کارکنان را در کسب تجربه، رفع ابهامات و موانع و حل مشکلات مفید ارزیابی و عنوان کرد: هدف ما سوق دادن سازمان به سوی سازمانی پاسخگو  مبتنی بر صداقت و راستی و پاکدستی است.
مظلومی با اشاره به حفظ کرامت انسانی و مکارم اخلاق در بنیاد افزود: وجدان کاری، اخلاق اداری، مسوولیت پذیری، استفاده بهینه از وقت، امانت داری، خلوص نیت، قناعت و صرفه جویی، گذشت و همدلی، مردم داری، ارتباط با ادارات، تمرکز زدایی خدمات و مشارکت در تصمیم سازی، باید سرلوحه کار همکاران توسعه مدیریت و منابع انسانی در بنیاد استان قرار بگیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294023