رمز استواری نظام جمهوری اسلامی تداوم راه شهیدان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ بیان کرد: تنها چیزی که می‌تواند نظام جمهوری اسلامی را در برابر دشمنان استوار نگه دارد اتحاد و تداوم راه شهیدان است.
رمز استواری نظام جمهوری اسلامی تداوم راه شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری امروز در دیدار با خانواده جانباز شهید «محمدعلی احمدی» گفت: فرزندان این سرزمین در دوران معاصر و از ابتدای شکل‌گیری نهضت اسلامی تا به امروز با مجاهدت و از خود گذشتی، سرافرازی و افتخار را برای کشور به ارمغان آوردند و با نثار خون خویش درس ایثار، مقاومت و ایستادگی را به ما آموختند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ افزود: رمز پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان انسجام و اتحاد آنان و تداوم حضور در همه صحنه‌ها بوده است و امروز نیز تنها چیزی که می‌تواند نظام مقدس جهموری اسلامی را در شرایط  ظالمانه تحریم در برابر آمریکا و ایادی استکبار استوار نگه دارد همین یکپارچگی و ادامه دادن راه شهیدان و ایثارگران است.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا توفیق الهی است اظهار داشت: بسیار خرسندم و خداوند را شاکرم که این توفیق بزرگ را در طول این سال‌ها به من عنایت کرد تا هر روز بتوانم دقایقی را از نزدیک و به عنوان یک خدمتگزار در خدمت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشم.
گفتنی است، شهید محمدعلی احمدی 27 اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۱ در شلمچه به درجه جانبازی نائل آمد و پس از سال‌ها تحمل رنج ناشی از مجروحیت در 17 خردادماه سال جاری به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294025