محمدعلی قهرمانی:
همه ما وظیفه داریم صبر و بردباری خانواده معظم شهدا و رشادت ایثارگران را قدر بدانیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷
فرماندار شهرستان نیمروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای این شهرستان گفت: مزار مطهر شهدا میراث گرانبهایی است که باید در حفظ و نگهداری آن بیش از پیش تلاش شود.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، فرماندار جدید شهرستان نیمروز به اتفاق امام جمعه و مدیران دستگاه‌های اجرایی بر مزار مطهر شهدای گمنام و گلزار مطهر شهدای حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان نیمروز حضور یافته و ضمن نثار فاتحه به مقام شامخ شهدا با اهدای گل و عطر افشانی و غبارروبی مزار مطهر شهدا ادای احترام نمودند.

محمدعلی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز در این مراسم با بیان اینکه شهدا مایه عزت، افتخار و اقتدار نظام هستند تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم صبر و بردباری خانواده معظم شهدا و رشادت ایثارگران را قدر بدانیم.
فرماندار شهرستان نیمروز ادامه داد: مزار مطهر شهدا میراث گرانبهایی است که باید در حفظ و نگهداری آن بیش از پیش تلاش شود.
قهرمانی با اشاره به وجود 2 شهید گمنام در شهرستان گفت: شهدای ما گمنام رفتند و خوشنام برگشتند تا به ما متذکر شوند که آنچه باقی می ماند اعمال ماست و نه عنوان و پست و مقام.
فرماندار شهرستان نیمروز در بخش دیگری از سخنانش برگزاری 2 یادواره فرا استانی به جهت وجود مزار مطهر سردار سرافراز سپاه اسلام پدر معنوی بسیجیان استان سیستان و بلوچستان شهید حاج حبیب لک زایی و برخی شهدای حادثه تروریستی تاسوکی را مایه خیر و برکت برای شهرستان دانستند.
کد مطلب: 294066