معاون سیاسی فرمانداری مراغه:
سلامت جامعه مدیون خون شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مراغه در دیدار با خانواده‌های معظم شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است چراکه آن عزیزان از همه هستی خود گذشتند و شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر برای حفظ سلامت جامعه و جوانان این مرزوبوم به شهادت رسیدند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر موسی شعفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری به‌اتفاق سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و نادر قلی نژاد معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی 3 تیر 1398 با خانواده معظم شهدا دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 شعفی در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ما هر چه داریم از برکت شهدای والامقام و رهنمودهای امام امت است و باید یاد و خاطره این عزیزان و تمامی ایثارگرانی که از جان خود گذشتند تا از ارزش‌های انقلاب و کشور عزیزمان حفاظت کردند را گرامی بداریم و نباید فراموش کنیم که شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر برای حفظ سلامت جامعه و جوانان این مرزوبوم به شهادت رسیدند.
 شعفی بابیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است افزود: تمام مردم و مسئولان باید راه این عزیزان و مرزبانان نظام را ادامه دهند و همه ما با تمام توان در هر مسئولیتی که هستیم باید به مردم ایران اسلامی خدمت کنیم.
اسلامی رئیس بنیاد مراغه نیز در این دیدارها ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا و قدردانی از خانواده‌های آنان گفت: شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر همانند شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم از ارزش بالایی برخوردارند آن‌ها با نثار جان خود برای سلامت و ایمن‌سازی جامعه از آلودگی به مواد مخدر و جلوگیری از انحطاط جامعه به بهترین شکل ممکن دین خود را مردم و نظام اسلامی ادا کردند.
 
یادآور می‌شود، در این دیدارها با خانواده شهید «مسعود نوروزی»، «بهرام صدیق معتمد» و «حسن قنبر زاده» از شهدای والامقام عرصه مبارزه با مواد مخدر دیدار و از ایثار آنان قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان شرقی، مراغه، دیدار، خانواده شهدا.
کد مطلب: 294113
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور