داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدار استاندار ایلام با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
استاندارار ایلام گفت: اگر طالب مایه گذاری در استان هستیم، بایست زیر پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم.
دیدار استاندار ایلام با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ استاندار ایلام روز دوشنبه ۳ تیرماه، همراه با اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، با هدف پیگیری و انجام تعهدات شرکت کوثر در استان ایلام، با محمد رضا اسکندری مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار و گفتگو کرد.          
قاسم سلیمانی دشتکی در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های سازمان اقتصادی کوثر در استان، اظهار داشت: اگر طالب مایه گذاری در استان هستیم، بایست زیر پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در جهت غلبه بر مشکل اشتغال جامعه شاهد و ایثارگر و عدم توسعه یافتگی استان، گفت: شرکت کوثر دامنه گسترده ای در استان برای سرمایه گذاری پیش روی خود می بیند و پیش بینی می شود که با ایجاد منطقه آزاد تجاری ارزش سرمایه گذاری در استان دو چندان خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیکاری فرزندان شاهد و ایثارگر، اظهار داشت: با توجه به حجم بالای متقاضیان اشتغال در جامعه ایثارگری استان، امروز مشکل اشتغال به مهمترین دغدغه جامعه شاهد و ایثارگر استان تبدیل شده است.
اسدالله تولیده با اشاره به ظرفیتهای استان، خواستار شناسائی و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های جامعه شاهد و ایثارگر استان در حوزه منابع انسانی در راستای رفع مشکل اشتغال شد.
در این جلسه که حیدر نعمتی معاون امور اقتصادی استانداری ایلام و مدیران داخلی شرکت کوثر نیز حضور داشتند مسائل، مشکلات و موانع سرمایه گذاری این شرکت در ایلام مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
۱- دفتر شرکت اقتصادی کوثر باید همچنان در ایلام به فعالیت خود ادامه دهد.
۲- پروژه گاوداری شیری ۲۰۰۰ راسی در ایوان تا پایان تیر ماه حصارکشی شود.
۳- طرح ۱۰ هکتاری کشت گلخانه ای هلیلان در دهه فجر افتتاح شود.
۴- طرح پرورش ماهی در قفس سد سیمره ایجاد و راه اندازی گردد.
۵- شرکت کوثر در جهت سرمایه گذاری در معدن بیتومین اقدام نماید.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 294142