ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی است که جلوه‌های اعجاب‌انگیز آن در طول سال‌های انقلاب و دفاع مقدس به روشنی آشکار شد و شگرف‌ترین و عظیم‌ترین صحنه‌های از خود گذشتگی انسان‌ها در آن تبلور یافت.
ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در شهرستان رباط‌کریم با خانواده شهیدان «بهروز سعادتمندی»، «مرتضی ترکاشوند»، «علی احمدزاده»، «فضل‌الله هاشمی مینو»، «حمیدرضا حاج جعفری» و جانباز و آزاده «غلامرضا تاجیک» دیدار و گفت‌وگو کرد.
مرتضوی در این دیدارها با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اظهار داشت: ایثار و شهادت‌، به‌ عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی‌ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش‌هایی است که یک انسان متعهد می‌تواند به آن مقام دست یابد و این مفاهیم اثرگذار و حرکت آفرین قادر هستند تا فضای یک جامعه را به‌ صورت گسترده تحت تأثیر قرار دهند و والاترین برکات را برای آن به همراه داشته باشند.
وی بیان کرد: نباید فراموش کرد که فرهنگ ایثار و شهادت در بردارنده آثار و برکات عظیمی است که به شکل مستقیم و غیرمستقیم جامعه ما را شامل می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی است که جلوه‌های اعجاب‌انگیز آن در طول سال‌های انقلاب و دفاع مقدس به‌ روشنی آشکار شد و شگرف‌ترین و عظیم‌ترین صحنه‌های ازخودگذشتگی انسان‌ها در آن تبلور یافت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294163