خانواده شهدا سرمایه انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه خانواده شهدا سرمایه انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: خدمت به این عزیزان مایه افتخار کارکنان بنیاد است.
خانواده شهدا سرمایه انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه چهارم خرداد در سومین دور سفر شهرستانی به گناباد و در در جمع کارکنان بنیاد این شهرستان، اهداف سفر سوم را ارزیابی عملکرد کارکنان در سال گذشته، بررسی مصوبات شورای هماهنگی و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران روستایی دانست و گفت: مقرر شد تفاهم نامه بین روسا و همکاران شهرستان ها صورت گیرد تا کارکنان بر اساس مهارت، توانمندی و تخصص در حوزه کاری برنامه ریزی و خود را متعهد به انجام آن کنند.
حجت الاسلام معصومی افزود: معاونین بنیاد خراسان رضوی به صورت منظم و مستمر به شهرستانها سفر می کنند تا روند کاری و عملکرد بنیاد در شهرستان ها را مورد بررسی قرار دهند.
وی با بیان اینکه اساس تفاهم نامه در راستای خدمات رسانی بهتر به جامعه ایثارگری تدوین شده است، افزود: نظارت بر رفتار، اخلاق و عمل کارکنان بنیاد شهرستان گناباد بیش از قبل شده است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه خانواده شهدا سرمایه انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: خدمت به این عزیزان مایه افتخار کارکنان بنیاد است.
گفتنی است، شهرستان گناباد ۳۳۲ شهيد، ۹۲۵ جانباز و ۲۵ آزاده تقديم نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران كرده است.

مادران شهدا مایه افتخار این ملت هستند
محمد جواد غلامپور دوشنبه سوم تير در سفر یک روزه خود به کلات به ديدار مادران شهيدان «مهدی حبيبی كلات» و «سيد محمد هاشمی نژاد» رفت و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: حق بزرگی كه مادران شهدا و همچنين فرزندان آنان بر گردن ما دارند را بايد جبران كنيم و اين وظيفه ما را نسبت به آنان سنگين تر می كند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی افزود: مادران شهدا مایه افتخار این ملت هستند و مسوولان باید خدمتگزاری به خانواده های شهدا را وظیفه خود بدانند و تا جایی که امکان دارد جهت رفاه حال این اسوه های صبر و مقاومت تلاش کنیم تا مدیون شهدا نباشیم.
شهیدان مهدی حبيبی كلات و سيد محمد هاشمی نژاد در 26 مرداد 1348 و ششم ارديبهشت 1342 چشم به جهان گشودند و در 12 تیر 1365 در پاسگاه زید و 14 دی 1363 در شوش به مقام رفيع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است، شهرستان کلات که 150 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد 211 شهید، 185 جانباز و 10 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294179