داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
به بركت جانفشاني ايثارگران است كه روزبه روزبه عزت واقتدار وطنمان افزوده مي شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
رئيس بنيادساوه گفت: به برکت جانفشانی و ایثارگری این عزیزان است که نظام اسلامی در اوج اقتدار و عظمت است روز به روز به عزت و اقتدار آن افزوده می شود.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،كريم رسولي صبح امروز سه شنبه چهارم خرداد 98  در دیدار با جانباز علیرضا رحمانی نیا گفت: تکریم خانواده های شهدا و جانبازان باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شودو تکریم مقام شهدا و مقام جانبازان تکریم ارزشهای انقلاب اسلامی و احترام به خون شهدا است.
رسولي در این محفل صمیمی گفت: جانبازان و ایثارگران یادگاران ارزشمند 8سال دفاع مقدس هستند که با ایثارگریهای خود در راه دفاع از خاک پاک این مرز و بوم اجازه تعدی را به دشمن ندادند .
وي در این دیدار با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس کار بزرگی را به انجام رساندند و با همه سختی در لباس سربازان امام راحل افتخار آفریدند، گفت: امروز جانبازان و ایثارگران سربازان رهبر معظم انقلاب و از سرمایه‌های جمهوری اسلامی هستند.
وی با بیان اینکه امروز هر چه در کشور داریم به برکت فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است، تصریح کرد: توجه به این عزیزان بویژه جانبازان وظیفه ماست و ما هر چه در این مسیر تلاش کنیم، در حقیقت در برابر کار بزرگ آنان هیچ کاری نکرده‌ایم.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 294182
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...