داخلی صفحه همدان خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد استان همدان با فرماندار شهرستان کبودراهنگ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در پنجمین سفر شهرستانی خود به کبودراهنگ به اتفاق روز دوشنبه 3 تیرماه با حجت اله مهدوي فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
 
به گزارش ایثار همدان، ناصر عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان دیروز دوشنبه 3 تیرماه در پنجمین سفر شهرستانی خود به شهرستانهای تابعه استان به اتفاق هاشملو رئیس بنیاد شهرستان، محمدی رئیس اداره حراست استان و قرائتی مسئول دفتر مدیرکل در ارتباط با مشکلات و نیازمندی های خانواده های شهدا و جانبازان با حجت اله مهدوي فرماندار این کبودراهنگ دیدار  و گفتگو نمود.
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان ضمن تقدیر و قدردانی از مهدوی فرماندار شهرستان بخاطر همکاری در خصوص رفع مشکلات و رفاهی خانواده های شهدا خاطر نشان کرد:فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است،و جلب رضایت آنان براساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد،شهادت و ایثار می باشد.
وی در ادامه کار و تلاش برای خانواده های شهدا و جانبازان عزیز را جهاد فی سبیل الله دانست و خاطر نشان کرد: وقتی گره ای از کار خانواده شهیدی باز میکنید هم مورد دعا خانواده شهید و هم مورد رحمت آن شهید بزرگوار واقع می شوید که این امر بسیار مهم و ارزشمند است.
کد مطلب: 294186