داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان همدان:
کار و تلاش برای خانواده های شهدا وایثارگران جهاد فی سبیل الله است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در شورای اداری بنیاد شهرستان کبودراهنگ گفت:کار و تلاش برای خانواده های شهدا و جانبازان عزیز را جهاد فی سبیل الله است، وقتی گره ای از کار خانواده شهیدی باز میکنید هم مورد دعا خانواده شهید و هم مورد رحمت آن شهید بزرگوار واقع می شوید که این امر بسیار مهم و ارزشمند است.
 
به گزارش ایثار همدان، دیروز دوشنبه 3 تیرماه جلسه شورای اداری بنیاد کبودراهنگ با حضور مدیرکل بنیاد استان همدان، محمدی رئیس اداره حراست استان و رئیس دفتر مدیرکل و کلیه کارکنان این شهرستان در دفتر هاشملو رئیس شهرستان برگزار شد.
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران و خدا قوت به آنها کار و تلاش برای خانواده های شهدا و جانبازان عزیز را جهاد فی سبیل الله دانست و خاطر نشان کرد: وقتی گره ای از کار خانواده شهیدی باز میکنید هم مورد دعا خانواده شهید و هم مورد رحمت آن شهید بزرگوار واقع می شوید که این امر بسیار مهم و ارزشمند است.
ایشان در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب باید فرهنگ ایثار و شهادت بیش از پیش در جامعه ساری و جاری گردد و وصیت نامه‌های شهدا سرلوحه کارها و زندگانی ما قرار گیرد تا راه و منش شهدا از یادها نرود. 
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان یادآور شد: ما وظیفه داریم که در راستای آرمان‌های امام راحل و شهدا قدم برداریم و فرموده های آن بزرگواران را عملی کنیم؛ چرا که ما هر چه داریم از مجاهدت و رشادت های شهدا و جانبازان می باشد.
وی در ادامه بیان کرد: آرامش و آسایش امروز ما مدیون و مرهون شهدا است و همه باید در مقابل وظایف خود را به خوبی انجام دهیم تا حق و دین ما به این عزیزان ادا شود و این فرهنگ زنده بماند. 
کد مطلب: 294204