پشتیبانی جامعه ایثارگری از انقلاب باعث یاس دشمنان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر خانواده‌های شاهد و ایثارگر را آبروی نظام خواند و اظهار داشت: پشتیبانی جامعه ایثارگری از انقلاب باعث یاس دشمنان است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر دوشنبه 3 تیرماه سال 1398 با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر روستاهای دیزبین، نقاره کوب و گرنگاه ملاقات و با آنان گفتگو کرد.

ابراهیمی در این دیدارها، خانواده‌های شاهد و ایثارگر را آبروی نظام خواند و اظهار داشت: پشتیبانی شما از انقلاب اسلامی ایران، باعث یأس دشمنان است.

وی ملاقات با جامعه ایثارگری را روحیه‌بخش دانست و گفت: ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و تکریم آنان وظیفه‌ای ملی و عرفی است.

گفتنی است، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در این دیدارها با مادر مکرم شهید « رضا علیزاده» و جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس «سلمان پورمحمدی» و «مالک جامی» و همسر مکرم جانباز متوفی «حسن فتح اله زاده» ملاقات و از نزدیک در جریان امورات آنان قرار گرفت.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، روستاهای دیزبین، نقاره کوب و گرنگاه، شهرستان اهر
کد مطلب: 294220