دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد ایلام با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵
استاندار و مدیر کل بنیاد ایلام با هدف پیگیری و انجام تعهدات شرکت کوثر در استان ایلام، با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار و گفتگو کرد.
دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد ایلام با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام روز دوشنبه ۳ تیرماه به همراه اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، با هدف پیگیری و انجام تعهدات شرکت کوثر در استان ایلام، با محمدرضا اسکندری مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار و گفتگو کرد.
قاسم سلیمانی دشتکی در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های سازمان اقتصادی کوثر در استان، اظهار داشت: اگر طالب سرمایه گذاری در استان هستیم، باید زیر پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در جهت غلبه بر مشکل اشتغال جامعه شاهد و ایثارگر و عدم توسعه یافتگی استان، گفت: شرکت کوثر دامنه گسترده ای در استان برای سرمایه گذاری پیش روی خود می بیند و پیش بینی می شود با ایجاد منطقه آزاد تجاری ارزش سرمایه گذاری در استان دو چندان خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیکاری فرزندان شاهد و ایثارگر، اظهار داشت: با توجه به حجم بالای متقاضیان اشتغال در جامعه ایثارگری استان، امروز مشکل اشتغال به مهمترین دغدغه جامعه شاهد و ایثارگر استان تبدیل شده است.
اسدالله تولیده با اشاره به ظرفیتهای استان، خواستار شناسایی و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جامعه شاهد و ایثارگر استان در حوزه منابع انسانی در راستای رفع مشکل اشتغال شد.
در این نشست که حیدر نعمتی معاون امور اقتصادی استانداری ایلام و مدیران داخلی شرکت کوثر نیز حضور داشتند مسائل، مشکلات و موانع سرمایه‌گذاری این شرکت در ایلام مورد بررسی قرار گرفت و بر این اساس قرار شد دفتر شرکت اقتصادی کوثر همچنان در ایلام به فعالیت خود ادامه دهد. همچنین پروژه گاوداری شیری ۲۰۰۰ راسی در ایوان تا پایان تیر ماه حصارکشی شود، طرح ۱۰ هکتاری کشت گلخانه‌ای هلیلان نیز در دهه فجر افتتاح شود، طرح پرورش ماهی در قفس سد سیمره ایجاد و راه اندازی و شرکت کوثر در جهت سرمایه گذاری در معدن بیتومین اقدام کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294225