داخلی صفحه لرستان خبر
 
میرمرادی:
تأمین مسکن ایثارگران از دغدغه‌های اصلی بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
میرمرادی: بنیاد مرکز امکانی را فراهم آورده یک فقره وام مسکن در اختیار ایثارگران سیل‌زده قرار دهد
 
به گزارش "ایثار واحد لرستان" سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین جلسه شورای معاونان بنیاد لرستان گفت: فلسفه سفر به استان لرستان بررسی کارهای سفر اول و مصوبات در حوزه اتفاقات و حوادث غیرمترقبه ازجمله سیل بوده و در بازدید میدانی از شهرستان پل‌دختر و معمولان داشتیم خوشبختانه همکاران با کمک سایر دستگاه‌ها زحمات خوبی کشیده‌اند و ایثارگران سیل‌زده به یک آرامش نسبی رسیده‌اند.
میرمرادی گفت: تا امروز 1126 فقره پرونده به بیمه ارسال‌شده که 248 فقره پرداخت و مابقی کارشناسی شده و در انتظار پرداخت هستند و طی نشستی که با بیمه کوثر داشته‌ایم به‌زودی بخش وسیعی از مطالبات ایثارگران سیل‌زده پرداخت خواهد شد.
وی افزود در بررسی‌های میدانی که برگزار شد تعدادی از ایثارگران نسبت به کارشناسی بیمه معترض بودند که بیمه کوثر در روزهای آتی مجدداً پرونده افرادی که منازل و مستغلات آن‌ها به‌طور کامل تخریب‌شده را بررسی و خسارت آن‌ها را تا پایان هفته پرداخت نماید.
میرمرادی در بخش تأمین مسکن ایثارگران سیل‌زده گفت: بنیاد مرکز امکانی را فراهم آورده یک فقره وام مسکن در اختیار ایثارگران سیل‌زده قرار دهد که با هماهنگی بنیاد استان و شهرستان به ایثارگران اعلام‌شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد مرکز گفت: اقداماتی انجام‌شده مبنی بر اینکه مطالبات ایثارگران سیل‌زده علی‌رغم مشکلات بودجه‌ای که وجود دارد به آن‌ها پرداخت خواهد شد و مضافاً در حوزه اشتغال 126 پروند تشکیل‌شده که سازمان اقتصادی کوثر خیلی از خسارت‌های افراد را پرداخت و کمک‌رسانی کرده است.
میرمرادی در پایان تأکید کرد تأمین مسکن ایثارگران از دغدغه‌های اصلی بنیاد است وتلاش می‌کنیم با استفاده از منابع بنیاد این امکان را فراهم کنیم و از طرف دولت سقف وام در سال جاری افزایش خوبی داشته است.
لازم به ذکراست دراین سفر  وحید بوستان احمدی مدیرکل پشتیبانی ومهندسی حضور دارند.
انتهای پیام //
کد مطلب: 294341
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...