به پشتوانه خون شهدا است که عزتمند ایستاده‌ایم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی اظهار داشت: اکنون ما به پشتوانه خون شهدا است که عزتمند ایستاده‌ایم، شهدا با خون خود انقلاب و نظام را تضمین کردند.
به پشتوانه خون شهدا است که عزتمند ایستاده‌ایم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، مراسم خاک‌سپاری پیکر مطهر ۱۰ شهید گمنام و والامقام دوران دفاع مقدس که به‌تازگی تفحص شدند، پس از تشییع در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)، صبح امروز با حضور پرشور مردم ولایتمدار و شهیدپرور خراسان شمالی از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه از مقابل مسجد انقلاب آغاز و در شهر شوقان، شهر تیتکانلو، دهکده مقاومت سپاه، دانشگاه بجنورد و پارک دوبرار برگزار شد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی پس از اقامه نماز بر پیکر شهدای گمنام در جمع تشییع‌کنندگان بابیان اینکه امروز ملت شهیدپرور ما گرداگرد شمع شهدا چون پروانه می‌چرخند، گفت: شهدا همچون شمع سوختند تا راه ما را روشن کنند، راه انقلاب را هموار کردند و اگر خون شهدا نبود عربده‌ها، تهدیدها و توطئه‌های دشمنان ما را از پا درمی‌آورد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی اظهار داشت: اکنون ما به پشتوانه خون شهدا است که عزتمند ایستاده‌ایم، شهدا با خون خود انقلاب و نظام را تضمین کردند.

لازم به ذکر است با احتساب این ۱۰ شهید، ۷۳ شهید گمنام در خراسان شمالی به خاک سپرده‌شده‌اند.
 
دیشب وداع با ۱۰ شهید گمنام پس از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد انقلاب بجنورد برگزار شد.
 
کد مطلب: 294784