تهران| روایتی از جنس آب و آینه؛ پیکر مطهر شهید «ریاضتی» پس از ۳۳ سال تشییع شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید ریاضتی پس از ۳۳ سال با حضور مردم و مسئولان از ستاد نیروی زمینی ارتش به سمت امامزاده علی اکبر(ع) چیذر برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، دلش پر بود از غربت و ناله‌هایی به وسعت 33 سال دوری و فراغ، آثار این این انتظار سه دهه‌ای نه تنها بر اعماق جانش که بر چهره و پیشانی‌اش نیز هویدا شده بود. شب‌های جمعه زیادی را به انتظار ظهور مولا و بازگشت فرزندش دعای کمیل خواند و صبح‌های جمعه ندبه‌خوان مهدی(عج) شده بود به این امید که در پس «اَللّهُمَّ عَجِل لِوَلیِّکَ الفَرَج» مجیدش را که در مسیر ائمه اطهار بدرقه کرده بود ببیند.
اکنون پس از 33 سال چشم انتظاری پلاک و پیشانی‌بند و نشانی از فرزندش یافته و دلش آرام و قراری از جنس آب و آینه پیدا کرده است، اکنون مادر شهید ریاضتی دعای کمیل و ندبه‌هایش را به امید ظهور در جوار مزار فرزندش تلاوت می‌کند چرا که مراسم تشییع پیکر مطهر سرلشکر شهید «مجید ریاضتی» پس از 33 سال با حضور مردم ولایتمدار و مسئولان از ستاد نیروی ارتش به سمت امامزاده علی اکبر(ع) چیذر برگزار شد.
بیشتر بخوانید

عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: شهدا و جانبازان در راه حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی شجاعانه قدم برداشتند و اکنون وظیفه ما است تا این مسیر را با قدرت طی کنیم.
وی بیان کرد: در شرایطی که دشمنان با توطئه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند می‌توان با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توطئه‌ها و نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران همچنین خاطرنشان کرد: انتقال ارزش‌های شهدا و ایثارگران به نسل جدید ضروری است تا بدانند که این انقلاب در نتیجه چه فداکاری‌هایی به دست آمده تا آن‌ها نیز در این مسیر حرکت کنند.
به گزارش تسنیم مراسم گرامیداشت این شهید بزرگوار 16 تیرماه در حسینیه قاضی محله دماوند برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ح
 
به اشتراک بگذارید:
 
 
 
 
کد مطلب: 295228