داخلی صفحه البرز خبر
 
عصاره ی ایثارگری شهادت ، جانبازی و اسارت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با دو تن از یادگاران دوران دفاع مقدس بیان کرد: عصاره‌ی ایثارگری شهادت، جانبازی و اسارت است.
عصاره ی ایثارگری شهادت ، جانبازی و اسارت است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ی شهر کرج، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا بعدازظهر سه‌شنبه 11 تیرماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل یادگاران دفاع مقدس جانباز سرافراز 70 درصد محمدامین رنجبر و جانباز سرافراز 50 درصد نقی شامی زاده با آنانم دیدار و به گفتگو پرداختند.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و آرزوی صحت و سلامتی برای جانبازان گفت: ایثارگری درراه حفظ ارزش‌های اسلامی ارزشمند است.
وی افزود: دوران دفاع مقدس پر از حماسه‌های جاوید و ایثارگری افرادی شجاع و ولایت‌پذیر است که درراه حفظ ارزش‌های اسلامی تا پای جان ایستادگی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: عصاره‌ی ایثارگری شهادت، جانبازی و اسارت است که فقط خداوند متعال خریدار آن است، امروز نسل جوان اگر فرهنگ ایثارگری را فراگرفته و در عرصه‌های مختلف اجتماعی به‌کارگیرند ایران اسلامی برای همیشه سربلند خواهد ماند.
 
کد خبر 98/162
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثارگری - جانبازان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز - طرح سپاس
کد مطلب: 295277