علی داوری نیا:
نصب تصاویر شهدا اقدامی ارزشی و شایسته در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زهک گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از اهداف اصلی بنیاد است و نصب تصاویر شهدا گامی در این راستا می باشد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تصاویر شهدا به صورت بنر یا المان در روستاهای حسنخون، پیری، ملک حیدری و نیز شهرستان زهک با همت دهیاری ها و بنیاد شهید شهرستان زهک   نصب شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زهک ضمن اعلام این خبر گفت: نصب تصاویر شهدا اقدامی ارزشی و شایسته در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می باشد.
علی داوری نیا افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و شناساندن شهدا به نسل جدید از اهداف اصلی بنیاد است كه يكي از راه هاي آن نصب و تعمیر تابلوهای شهدا در تمام نقاط شهرستان است.
وی اظهار داشت: شوراها و دهیاری های روستاها توانمندی خوبی در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند که باید برای فضاسازی در روستاها همچون جاده ها از این فرصت بهره مند شد.
وی ضمن تاکید بر زنده نگهداشتن یادوخاطره شهدا، افزود: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، ان شالله به زودی با همکاری سایر مسئولان این شهرستان تصاویر جدید شهدا در سطح شهرستان نصب خواهد شد.
کد مطلب: 295296